AKTUALITY   

Připravujeme :)

Sice léto je v plném proudu, ale my už se těšíme na další otužileckou sezónu, kterou zahajujem 21.9.2024 :)
Více informací nalezenete zdeDovolujeme si upozornit na pravidla: než přijdeš, přečti si poučení, všichni si tykáme :-), do vody chodíme společně až po dechové rozcvičce, která bude s nastupujícím chladným počasím nabývat stále více na významu, po ponoru nebo plavání se společně nebo samostatně rozehřejme rozcvičkou. A dbáme pokynů organizátorů. Pro konkrétní informace (např. zrušení akce v případě zvýšeného průtoku vody) se zaregistruj na FB: Otužilci FnO.

Současně prosíme ty, kteří parkují u náhradního splavu, aby parkovali max. před pravou odbočkou vpravo a nezajížděli a neotáčeli se u posledního domu - respektujme přání majitele domu a pozemku. 

Děkujeme všem za přízeň, osobní návštěvu a jakoukoli podporu z Vaší strany. Za tým: Petr, Pavel a Roman.


Tak a je to tady dámy a pánové... 9.9.2023 jsme zahájili 2 sezónu otužování a BYLO TO SUPR! Počasí vyšlo na jedničku, voda byla teplá, ale i tak osvěžující a účast? VELICE hojná!

Níže k nakouknutí páru snímků a jak to vše probíhalo dále můžete shlédnout v reportáží od TV POLAR, které tímto děkujeme za záznam....

Srdečně zveme všechny přátelé chladné vody a otužování na zahájení sezóny 9.9.2023 !

Cílem naších setkání je posílení imunitního systému, osvěta a rozvoj povědomí o metodách otužování a dechových technik. Téma otužování se stává v posledních letech fenoménem zdravého životního stylu a my Vám ho chceme opět přiblížit.

Veškeré podrobnosti včetně...

Otužilci FnO srdečně zvou všechny přátelé chladné vody a otužování na jarní očistný meeting u příležitosti ukončení sezóny dne 29.4.2023 !!

Chceme Vám nabídnout zase něco nového a spojit to s úklidem odpadků kolem řeky i okolí. Jsme i registrování s touto akcí na portále https://www.uklidmecesko.cz/event/3931/.

Samozřejmostí bude společný ponor,...

První ročník setkání otužilců proběhl 4.3.2023 na jezu na kamenci ve Frýdlantě nad Ostravicí a bylo to parádní! A moc Vám všem děkujeme za účast a svěží ponor. Máme v plánu od prvního ročníku se scházet každou neděli za účelem společného ponoru a tak založení otužileckého spolku Fno a okolí. Níže můžete shlédnout menší foto report z tohoto ročníku....

Program, občerstvení, beseda a pořádně vychlazená Ostravice. Otužilci a otužilkyně, nenechte si ujít prvý ročník Beskydského ledoborce. 4.3.2023 v 10:00h na jezu u autokempu ve Frýdlantu nad Ostravicí.