AKTUALITY   

Připravujeme :)

Pro Vás připravujeme kreativní dechový workshop v Kultůrním centru Frýdlant n. O. dne 22.6.24. Vše ohledně funkčního dechu v praxi :)Dovolujeme si upozornit na pravidla: než přijdeš, přečti si poučení, všichni si tykáme :-), do vody chodíme společně až po dechové rozcvičce, která bude s nastupujícím chladným počasím nabývat stále více na významu, po ponoru nebo plavání se společně nebo samostatně rozehřejme rozcvičkou. A dbáme pokynů organizátorů. Pro konkrétní informace (např. zrušení akce v případě zvýšeného průtoku vody) se zaregistruj na FB: Otužilci FnO.

Současně prosíme ty, kteří parkují u náhradního splavu, aby parkovali max. před pravou odbočkou vpravo a nezajížděli a neotáčeli se u posledního domu - respektujme přání majitele domu a pozemku. 

Děkujeme všem za přízeň, osobní návštěvu a jakoukoli podporu z Vaší strany. Za tým: Petr, Pavel a Roman.


Náš projekt Z-P-O-M-A-L je tady proto, abychom Vám mohli nabízet program i mimo otužileckou sezónu. Pomocí něho se snažíme na Vás přenést náš zdravý životní styl, funkční dech, stravu, pohyb a celkově pozitivní pohled na svět. I proto jsme zorganizovali první holistický výlet za krásami Beskyd, určený pro všechny mezi 5-95 roky.

Pevně věřime, že...

Dne 7.4.24 jsme se účastnili akce Ukliďme Česko a pomohli tak přírodě od lidské "stopy". Nasbíralo se několik plných pytlů bordela, které vyzvedly technické služby města Frýdlant. n. O..Tímto děkujeme za pomoc :). Po práci bylo již radostné koupání a premiéra na upravovaném splavu a smýtì špiny. Moc děkujeme za účast;-)

4.4.2024 jsme představili náš projekt Vybudování převlékáren a stojanu na kola v oblasti Fit a relax zóny u jezu na Kamenci v rámci participativního rozpočtu města Frýdlant n.O. .. Teď už bude na občanech města, zda se jim projekt bude líbit a podpoří nás :-)

Duathlon 2024

06.04.2024

30.03.2024 jsme sezónu oficiálně ukončili Duathlonem spolu s otužilci FM na jezu u Žida ve Frýdku-Místku, který představoval 2 disciplíny - cca 2,5 km běhu a přeplavání řeky cca 100m. Akce byla skvělá a nálada ještě lepší :-)

Event: https://www.facebook.com/events/1390091541893887

Rádi bychom s Vámi sdíleli uplynulý Víkend s ledoborci & ZPOMAL, který se nesl v duchu dechu, pohybu, relaxace, sauny, přechodu po žhavém uhlí a otužování.
Bylo to kouzelné osvěžující a povznášejíci co všechno přináší aktivní život. Moc děkujeme všem účastníkům za aktivní přístup a překonání svých strachu a limituNaše práce nám dává obrovský smysl...

Děkujeme všem, kteří jste dorazili na naši přednášku o otužování a funkčním dechu. Vaše přítomnost nám udělala stejnou radost jako koupel v ledové vodě, tedy obrovskou! 👍 Doufáme, že jste si to užili, vydýchali se a otužování se stane Vaším novým oblíbeným sportem 😉

Mezi naše aktivity nově patří i přednášková činnost s cílem šířit témata, které nás zajímají a více tak je přiblížili i širokému publiku a zájemcům o informace, jak přistupovat k otužování, funkčním dechu a k životu samotnému.

Máme za sebou již několik akcí ať už na poli osvěty ve firmě Inommotics ve Frenštátu, v Mateřské školce na Pržně...

Společně jako jeden tým! Rozhodli jsme se Vám nabídnout toho víc :) Došlo k propojení všeho, co bychom s Vámi rádi tvořili a společně začali naše tělo a mysl chápat jako nesmírně složitý stroj, založený ale na jednoduchých principech.