STAŇ SE ČLENEM.


POUČENÍ K TISKU

POUČENÍ

POUČENÍ  BESKYDSKÝ LEDOBOREC & Z-P-O-M-A-L  (BLZ)

Otužování ledovou vodou představuje extrémní sportovní výkon, a proto před vstupem doporučujeme, aby sis nechal/a provést zátěžovou lékařskou prohlídku nebo se alespoň poradil/a se svým lékařem. Poučení se týká i všech ostatních aktivit, provozovaných s BLZ.

Nicméně finální rozhodnutí týkající se jakékoli aktivity, kterou provádíš s BLZ  je jen na Tobě. Uvědomuješ si rizika, která jsou spojená s těmito aktivitami (zejména týkající se otužování).  Přebíráš veškerou odpovědnost za své rozhodnutí a pokud u Tebe nastanou jakékoli zdravotní problémy s jakýmikoli následky, odpovědnost neseš pouze Ty.

Účastí na jakékoli akci skupiny BLZ dáváš souhlas s využitím fotografií či videozáznamů k propagaci klubu, otužilectví a zdravého životního stylu.

Prohlašuješ, že jsi svéprávný/á a rozuměl/a jsi výše uvedenému textu. Souhlas může být udělen písemně, nebo doslovným prohlášením o tom, že jsi byl s tímto poučením srozuměn/a.

Vstup do vody, resp. jakékoli jiné techniky (dechové, půstovací, mentální...) se Ti pokusíme co nejvíce zpříjemnit a usnadnit. Kteroukoli technikou (zejména pak vstupem do vody)  Tě provedeme kolikrát budeš potřebovat. Jsme tady pro Tebe.

Jméno a příjmení: ……………………………………………………………………………………………………………………….

Ročník narození: …………………………………………………………………………………………………………………………

Telefon: …………………………………………………………………………………………………………………………...........…….

E-mail: ……………………………………………………………………………………………………………………………..…....……….

Datum a podpis nebo slovní souhlas: ……………………………………………………………..…………..


 

Výhody členství

Výhody které můžete mít jako člen jsme vypíchli v bodech, ale hlavní výhodou je samotné otužování :) Pozitivně totiž pomáhá předcházet nemocem z nachlazení, proti alergiím, hypertenzi i proti velkému psychickému vypětí. Otužováním a plaváním ve studené vodě kromě toho také hubneme, a to dokonce hned dvakrát. A tím přínosy ještě nekončí.


  • Nejnovější informace hned z první ruky
  • Pravidelné společné ponory či saunování
  • Možnost společných zájezdů
  • Přístup ke členským novinkám
  • Pomoc s organizací setkání
  • Sleva na reklamní předměty